Kontakt

I utkanten av Eskilstuna precis intill E20 har vi vårt huvudkontor och lager. Vi har även kontor i Stockholm och Göteborg.

Låt oss utveckla din lagerverksamhet!

Kontakta oss så berättar vi hur vi kan förbättra er logistikmiljö.

ESKILSTUNA

Svista Lagerväg 4
635 02 Eskilstuna

Öppettider
Kontoret: måndag – fredag 08:00 – 17:00
Lagret: måndag – fredag 07:00 – 16:00

STOCKHOLM

Västbergavägen 25,
126 30 Hägersten

GÖTEBORG

Johannefredsgatan 4,
431 53 Mölndal

Kontakta oss

Försäljning Stockholm

kontakt håkan thalén projektsäljare

Håkan Thalén

Projektsäljare

070-574 01 04

hakan@rmslager.se

img_4083-214x300

Dick Wahlin

Projektsäljare

070-574 48 35

dick@rmslager.se

Försäljning Göteborg

kontakt nicolas duran projektsäljare

Nicolas Duran

Projektsäljare

076-348 41 93

nicolas@rmslager.se

Försäljning Eskilstuna

kontakt rami isho projektsäljare

Rami Isho

Projektsäljare

070-574 40 26

rami@rmslager.se

kontakt karl harlén projektsäljare

Karl Harlén

Projektsäljare

072-573 02 88

karl@rmslager.se

kontakt martin winsnes projektsäljare

Martin Winsnes

Projektsäljare 

076-721 01 99

martin@rmslager.se

generic user image

Fredrik Skoog

Konstruktör

072-216 13 36

fredrik@rmslager.se

kontakt joakim gurman besiktning utbildning

Joakim Gurman

Besiktning & Utbildning

070-522 65 25

joakim@rmslager.se

kontakt nicklas fredriksson projektsäljare

Nicklas Fredriksson

Projektsäljare

073-500 64 55

nicklas@rmslager.se

Ledning

kontakt roger lindmark strategi

Roger Lindmark

Strategi- & utvecklingschef

070-574 43 10

roger@rmslager.se

kontakt marie lindgren ekonomi

Marie Lindgren

Ekonomi & miljö

070-736 65 21

marie@rmslager.se

kontakt felix agel försäljningschef

Felix Agel

Försäljningschef

070-574 43 57

felix@rmslager.se

kontakt anders flodén lagerchef

Anders Flodén

Lagerchef

070-574 01 76

anders@rmslager.se

Lager/Montage

kontakt Dariusz Przybylak lageransvarig

Dariusz Przybylak

Lageransvarig

generic user image

Kamil Rusin

Lagermedarbetare

kontakt Parviz Nooribayat lager

Parviz Nooribayat

Lagermedarbetare

kontakt Kacper Rusin montagetekniker

Kacper Rusin

Montagetekniker

kontakt Mateusz Hobot montagetekniker

Mateusz Hobot

Montagetekniker

kontakt Dariusz Przybylak lageransvarig

Dariusz Przybylak

Lageransvarig

generic user image

Kamil Rusin

Lagermedarbetare

kontakt Parviz Nooribayat lager

Parviz Nooribayat

Lagermedarbetare

kontakt Kacper Rusin montagetekniker

Kacper Rusin

Montagetekniker

kontakt Mateusz Hobot montagetekniker

Mateusz Hobot

Montagetekniker

kontakt Gabriel Kluska montagetekniker

Gabriel Kluska

Montagetekniker

kontakt Krystian Rusin montagetekniker

Krystian Rusin

Montagetekniker

generic user image

Kamal  Kharoubi

Montagetekniker

generic user image

Illia Razumov 

Montagetekniker

Andrii Stadnyk 

Montagetekniker

kontakt Gabriel Kluska montagetekniker

Gabriel Kluska

Montagetekniker

kontakt Krystian Rusin montagetekniker

Krystian Rusin

Montagetekniker

generic user image

Kamal  Kharoubi

Montagetekniker

generic user image

Illia Razumov 

Montagetekniker

generic user image

Andrii Stadnyk 

Montagetekniker

generic user image

Dmytro Pochynok 

Montagetekniker